Interneta veikala EGGveikals.lv (turpmāk Interneta veikals) īpašnieks ir Big Green Egg Eesti OÜ (reģistra kods 14763233), adrese Maasiku, Adras ciems, Harku pagasts, 76704 Harju. 

Pārdošanas līguma spēkā esamība, informācija par precēm un cenām. 

Pārdošanas noteikumi attiecas uz preču iegādi Interneta veikalā. 

Interneta veikalā pārdodamo preču cenas ir norādītas pie precēm. Cenai tiek pievienota maksa par preces piegādi. 

Preces piegādes maksa ir atkarīga no pircēja atrašanās vietas un piegādes veida. Piegādes maksa pircējam tiks norādīta noformējot pasūtījumu. 

Informācija par precēm ir sniegta Interneta veikalā tieši pie precēm. 

Pasūtījuma noformēšana 

Lai pasūtītu preces, vēlamās preces jāpievieno iepirkumu grozam. Lai noformētu pasūtījumu, jāaizpilda nepieciešamos datu laukus un jāizvēlas atbilstošo piegādes veidu. Pēc tam ekrānā tiks norādīts summas apmērs, kuru var samaksāt, izmantojot bankas saiti vai citu maksājumu risinājumu. Bankas saites (Swedbank, SEB, Citadele un Luminor) pakalpojumu nodrošina Maksekeskus AS. Visi maksājumi tiek veikti euro valūtā.

Līgums stājas spēkā līdzko maksājamā summa tiek saņemta Interneta veikala norēķinu kontā. 

Uzņēmums ir personas datu pārzinis. Uzņēmums nodod maksājumu veikšanai nepieciešamos personas datus apstrādātājam Maksekeskus AS.

Ja pasūtīto preci nav iespējams piegādāt preces derīguma termiņa beigšanās vai kāda cita iemesla dēļ, pircējs tiks informēts cik ātri vien iespējams un samaksātā nauda (t.sk. piegādes izmaksas) tiks atmaksāta nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienas pēc paziņojuma nosūtīšanas. 

Piegāde 

Preces tiek piegādātas visā Latvijā. Preces piegādes izmaksas sedz pircējs un atbilstošā informācija par cenu ir attēlota blakus piegādes veidam. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €. Sūtījumi Latvijas robežās pircēja norādīto galamērķi parasti sasniedz 3-7 darba dienu laikā no pārdošanas līguma stāšanās spēkā. Izņēmuma gadījumos ir tiesības piegādāt preci līdz 45 kalendārajām dienām ilgi.  Interneta veikals piedāvā piegādi DPD un DB Schenker.

Atteikuma tiesības 

Pēc pasūtījuma saņemšanas pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no e-veikalā noslēgtā līguma. 

[atkarībā no precēm pircējam var nebūt atteikuma tiesību, šādā gadījumā ir jānorāda atbilstošās preces un pakalpojumi un tiem jāatbilst Saistību tiesību likuma 53. panta 4. punktā minētajiem nosacījumiem]. 

Atteikuma tiesības nav spēkā, ja pircējs ir juridiska persona. 

Lai izmantotu 14 dienu atgriešanas tiesības, pasūtītās preces nedrīkst izmantot citā veidā, kā vien nepieciešams, lai pārbaudītu preces raksturu, īpašības un darbību tādā veidā, kāds ir atļauts preces pārbaudei fiziskā veikalā. 

Ja prece ir izmantota citiem mērķiem, nevis tiem, kas nepieciešami, lai pārliecinātos par preces raksturu, īpašībām un darbību vai tai ir lietošanas vai nolietojuma pazīmes, Interneta veikalam ir tiesības samazināt atmaksājamo summu atbilstoši preces vērtības samazinājumam. 

Lai atgrieztu preci, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža ir jāiesniedz pieteikums par atteikšanos no preces iegādes un jānosūta to uz e-pasta adresi info@biggreenegg.ee. 

Preces atgriešanas izmaksas sedz pircējs, ja vien atgriešanas iemesls nav tas, ka atgriežamā prece neatbilst pasūtītajai (piemēram, nepareiza prece vai prece ar defektu). 

Pircējam prece ir jāatgriež 14 dienu laikā no pieteikuma iesniegšanas vai jāiesniedz pierādījums, ka pircējs ir nodevis preci kurjeram iepriekš minētajā termiņā. 

Interneta veikals pēc atgriežamās preces saņemšanas nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma saņemšanas atgriež pircējam visu uz līguma pamata no pircēja saņemto summu. 

Interneta veikals var atteikties veikt naudas atmaksu, kamēr prece, kas ir līguma priekšmets, nav atgriezta vai pircējs nav iesniedzis pierādījumus, ka prece ir atgriezta, atkarībā no tā, kas notiek vispirms. 

Ja pircējs ir nepārprotami izvēlējies piegādes veidu, kas atšķiras no Interneta veikala piedāvātā lētākā parastā piegādes veida, Interneta veikalam nav jāatlīdzina patērētājam izmaksas, kas pārsniedz izmaksas, kas saistītas ar parasto piegādes veidu. 

Interneta veikalam ir tiesības atteikties no pārdošanas darījuma un pieprasīt no pircēja preces atgriešanu, ja preces cena interneta veikalā kļūdas dēļ ir norādīta ievērojami zemāka par preces tirgus cenu. 

Pretenziju iesniegšanas tiesības 

Interneta veikals atbild par pircējam pārdotās preces neatbilstību līguma noteikumiem vai defektu, kas pastāvēja jau preces piegādes brīdī un kas tika konstatēts divu gadu laikā no preces piegādes brīža, ja vien pirmo sešu mēnešu laikā pēc preces piegādes pircējam netiek konstatēts, ka defekts jau pastāvēja piegādes brīdī. Interneta veikala pienākums ir atspēkot attiecīgo pieņēmumu. 

Pircējam, konstatējot defektus, ir tiesības ne vēlāk kā divu mēnešu laikā vērsties interneta veikalā, sūtot e-pastu uz info@biggreenegg.ee vai zvanot pa tālruni +372 5017303.

Interneta veikals neatbild par defektiem, kas radušies pēc preces nodošanas pircējam. 

Ja Interneta veikalā iegādātajai precei ir defekti, par kuriem ir atbildīgs Interneta veikals, Interneta veikals salabo vai nomaina preci ar defektu. Ja preces nevar ne salabot, ne nomainīt, Interneta veikals atmaksā pircējam visu ar pārdošanas līgumu saistīto maksu. 

Interneta veikals uz patērētāja iesniegto sūdzību atbild 15 dienu laikā, rakstveidā vai rakstiski reproducējamā formā. 

Tiešais mārketings un personas datu apstrāde 

Interneta veikals izmanto pircēja ievadītos personas datus (t.sk. vārdu, tālruņa numuru, adresi, e-pasta adresi, bankas rekvizītus) tikai pasūtījuma apstrādei un preces nosūtīšanai pircējam. Interneta veikals nosūta personas datus uzņēmumiem, kas nodrošina kurjera pakalpojumu, lai piegādātu preces. 

Interneta veikals nosūtīs jaunumus un piedāvājumus uz pircēja e-pasta adresi tikai tad, ja pircējs, ievadot e-pasta adresi mājaslapā, būs izteicis vēlēšanos un paziņojis par savu vēlmi saņemt tiešā pasta paziņojumus. 

Pircējs var jebkurā laikā atteikties no piedāvājumu un jaunumu saņemšanas e-pastā, nosūtot mums attiecīgu ziņojumu e-pastā vai sekojot norādījumiem, kas norādīti piedāvājumu saturošajā e-pastā. 

Strīdu risināšana 

Ja pircējam ir kādas pretenzijas saistībā ar Internetveikalu, tās jānosūta uz e-pasta adresi info@biggreenegg.ee vai jāzvana pa tālruni +372 5017303.

Ja pircējs un Interneta veikals nespēj atrisināt strīdu vienošanās ceļā, pircējs var vērsties Patērētāju strīdu risināšanas komisijā. Ar procedūras noteikumiem var iepazīties un iesniegumu iesniegt šeit. Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir kompetenta izšķirt strīdus, kas izriet no līguma, kas noslēgts starp pircēju un Interneta veikalu. Pircēja sūdzības izskatīšana komisijā ir bez maksas. 

Pircējs var vērsties arī Eiropas Savienības patērētāju strīdu izšķiršanas platformā. 

SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Interneta veikals izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietotāja pieredzi un optimizētu un personalizētu interneta veikala saturu atbilstoši lietotāja vēlmēm un uzvedībai. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai apkopotu datus par mūsu vietnes izmantošanu, kas mums palīdz analizēt vietnes datplūsmu, uzlabot vietnes funkcionalitāti un efektivitāti, kā arī veikt mērķtiecīgus mārketinga pasākumus.

 

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam:

 

Funkcionālās (obligātās) sīkdatnes:

Funkcionālās jeb obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes darbības nodrošināšanai. Šīs sīkdatnes nodrošina tīmekļvietnes pamatfunkciju un drošības funkciju pareizu darbību, ļaujot lietotājiem droši un efektīvi izmantot tīmekļvietni. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļvietne nedarbotos pareizi, tāpēc to izmantošanai nav nepieciešama lietotāja piekrišana.

 

Reklāmas sīkdatnes:

Reklāmas sīkdatnes (jeb mērķauditorijas sīkdatnes) ir paredzētas, lai lietotājiem piedāvātu atbilstošākas un uz interesēm balstītas reklāmas. Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par lietotāja pārlūkošanas paradumiem un izmanto to, lai pielāgotu reklāmas lietotāja interesēm. Tas nozīmē, ka šīs sīkdatnes ļauj lietotājam skatīt reklāmas, kas, visticamāk, ir viņam atbilstošākas, tādējādi samazinot neatbilstošu reklāmu plūsmu. Šīs sīkdatnes var izsekot lietotāja darbības dažādās vietnēs, lai izveidotu detalizētu lietotāja profilu.

 

Analītiskās sīkdatnes:

Analītiskās sīkdatnes palīdz tīmekļvietnes īpašniekiem saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļvietni, anonīmi vācot un nosūtot informāciju. Šīs sīkdatnes palīdz apkopot informāciju, piemēram, par lapas apmeklētāju skaitu, apmeklētajām lapām, apmeklējuma laiku, kļūdas ziņojumiem un citu informāciju. Šī informācija palīdz analizēt un novērtēt, kā tīmekļvietne tiek izmantota, un veikt nepieciešamos uzlabojumus, lai optimizētu lietotāja pieredzi.

 

Veiktspējas sīkdatnes:

Veiktspējas sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā tiek izmantota tīmekļvietne, ar mērķi uzlabot tās veiktspēju. Šīs sīkdatnes nevāc nekādu personiski identificējamu informāciju; visa informācija ir anonīma un tiek izmantota tikai tīmekļvietnes veiktspējas uzlabošanai. Piemēram, veiktspējas sīkdatnes var sekot populārākajām lapām, reģistrēt lietotāja grūtības, kas saistītas ar navigāciju tīmekļvietnē, vai palīdzēt noteikt kļūdas ziņojumus, ar kuriem saskaras lietotāji.